Liczba pączków
Typ pączka
Z nadzieniem i lukrem
Zjedzone kalorie
Twoja waga
kg
Aktywność
Seks
Czas spalania pączków
hrs
min

Pączkowanie

By and
Kalorie można spalać na różne sposoby. Niektóre są wydajniejsze, inne przyjemniejsze 😈 😇 Kalkulator pączkowy policzy, ile czasu zajmie nam spalenie czwartkowych pączków.

Tłusty czwatek tradycyjnie był dniem, w którym można więcej. Słowo umiar na dwadzieścia cztery godziny zmieniało definicję lub wręcz wypadało ze słownika. Ciągle jednak zostaje nam z tyłu głowy - ile zjedliśmy kalorii? Ile musimy ćwiczyć, by je spalić? A może jak je spalić? Może i godzina na bieżni jest więcej warta, ale czy nie dałoby się przyjemniej?

Pomysł być może nieco kontrowersyjny, ale pamiętajmy - w tłusty czwartek można więcej! Rozmnażanie przez pączkowanie nabiera całkiem nowego sensu :-)

Obliczenia

W Omni Calculator wierzymy w policzalność otaczającego nas świata. Staramy się wszystko, co dla ludzi ważne, zamknąć w ramy wzorów matematycznych. W tym przypadku sprawa jest prosta - wiemy, ile kalorii mają przeciętne pączki różnych rodzajów. Rozwiązując drugą stronę równania, korzystamy z metodologii opartej o MET, czyli tzw. równoważnik metaboliczny. Dzięki niemu wiemy, ile spalamy energii oddając się różnego rodzaju aktywnościom fizycznym (jogging, pływanie, seks). No więc do dzieła. Zachęcamy Was do spalania zjedzonych dzisiaj pączków na różne, aktywne sposoby :)

Mateusz Mucha and Piotr Małek

Get the widget!

Pączkowanie can be embedded on your website to enrich the content you wrote and make it easier for your visitors to understand your message.

It is free, awesome and will keep people coming back!

Kalkulator Pączkowy